Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Iade ve Degisim

 Iade ve Degisim

  1. Firmamizdan satin aldiginiz ürünlerin iade ve degisimi islemleri, Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde yürütülür.  Satin aldiginiz ürünü teslim aldiktan sonraki 7 is günü içerisinde hiçbir neden göstermeden, kosulsuz iade garantinizi kullanarak iade edebilir veya baska bir ürünle veya ürünlerle degistirebilirsiniz.

                Ancak;

                         a. Iade etmek istediginiz ürün deneme disinda hiç kullanmamis olmaniz                              gerekmektedir.

                         b. Iade etmek istediginiz ürünü  orijinal faturasi ile geri göndermeniz                                  gerekmektedir.

 

  1. Bu sartlar dahilinde yapacaginiz iade gönderilerinin kargo ücreti ödemesi size aittir. Iade etmek istediginiz ürünün kusurlu olmasi durumunda iadenizi karsi ödemeli kargo ile gönderebilirsiniz.

 

  1. Degisim yapmak için bize istediginiz ürünü mail ile veya telefon ile bildirmeniz gereklidir. Bu sizelere daha kisa sürede  yardimci olmamiz konusunda bize kolaylik saglayacaktir.
  2. Mail adresimiz  : info@sarkoyciftlik.com.tr

    Telefon            : 0 282 518 12 82

 

  1. Iadeniz onaylandiktan sonra size onay e-maili gönderilir ve ürün bedelinizin geri ödemesi yapilir. Havale veya eft ile ödeme yapmissaniz, ayni hesaba iade bedeli 7 is günü içerisinde yatirilir. Kredi kartiniz ile ödeme yapmissaniz iade bedeli kredi kartiniza arti bakiye olarak 7-14  is günü içerisinde yansitilir.