Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Gizlilik ve Güvenlik

 

1) SarkoyCiftlik.com.tr Gizlilik Politikası

 

SarkoyCiftlik.com.tr, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Toplanan bu bilgiler, siparişlerinizi takip ve kontrol, sizlere özel kampanya çalışmalarını duyurmakta kullanılmakta ve gizli tutulmaktadır.

 

SarkoyCiftlik.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

SarkoyCiftlik.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta, daha basit, etkili ve kolay bir alışverişin yollarını sizler için araştırmaktadır.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde SarkoyCiftlik.com.tr veya bize hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin SarkoyCiftlik.com.tr ara yüzü üzerinden sizin bankanız ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

 

 

2) SarkoyCiftlik.com.tr Güvenlik Politikası

 

“Güvenli alışveriş” ve “kişisel bilgilerin gizliliği” ilkesi ile hareket eden SarkoyCiftlik.com.tr altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

 

Bu sayede, SarkoyCiftlik.com.tr alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit’lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir.Yani kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınızve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, yetkisiz kişilerce izlenemezken,aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da depolanmamaktadır.

 

Dünya üzerinde bütün e-ticaret siteleri,bizimde sizin güvenliğiniz için sağladığımız bu SSL sertifikasını belgelendirmek zorundadır. Biz de sizin için tüm bu önlemleri sağlamakla güvenliğinizi dünya standartlarında garanti aldık.   Yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan internet güvenlik standartları içerisinde hareket etmektesiniz.

 

Kişisel bilgilerin her türlü suistimale açıkbir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit;Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.

 

Güvenli alışverişi ile ilgili  deneyimlerinizi ve sorularınızı info@sarkoyciftlik.com.tr adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.