Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İade ve Değişim

 İade ve Değişim

  1. Firmamızdan satın aldığınız ürünlerin iade ve değişimi işlemleri, Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde yürütülür.  Satın aldığınız ürünü teslim aldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde hiçbir neden göstermeden, koşulsuz iade garantinizi kullanarak iade edebilir veya başka bir ürünle veya ürünlerle değiştirebilirsiniz.

                Ancak;

                         a. İade etmek istediğiniz ürün deneme dışında hiç kullanmamış olmanız                              gerekmektedir.

                         b. İade etmek istediğiniz ürünü  orijinal faturası ile geri göndermeniz                                  gerekmektedir.

 

  1. Bu şartlar dahilinde yapacağınız iade gönderilerinin kargo ücreti ödemesi size aittir. İade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olması durumunda iadenizi karşı ödemeli kargo ile gönderebilirsiniz.

 

  1. Değişim yapmak için bize istediğiniz ürünü mail ile veya telefon ile bildirmeniz gereklidir. Bu sizelere daha kısa sürede  yardımcı olmamız konusunda bize kolaylık sağlayacaktır.
  2. Mail adresimiz  : info@sarkoyciftlik.com.tr

    Telefon            : 0 282 518 99 96

 

  1. İadeniz onaylandıktan sonra size onay e-maili gönderilir ve ürün bedelinizin geri ödemesi yapılır. Havale veya eft ile ödeme yapmışsanız, aynı hesaba iade bedeli 7 iş günü içerisinde yatırılır. Kredi kartınız ile ödeme yapmışsanız iade bedeli kredi kartınıza artı bakiye olarak 7-14  iş günü içerisinde yansıtılır.